19: Výmena VCDS HEX-CAN za HEX-V2/NET (2022)

  • HEX-V2 (USB)
    HEX-V2 (USB)
  • HEX-NET (USB+Wifi)
    HEX-NET (USB+Wifi)

Pre využitie programu výmeny nás kontaktujte emailom. Po potvrdení možnosti výmeny pošlete funkčné pôvodné zariadenie + licenciu + formulár s popisom, ktorú novú sadu chcete. Adresa je vo formulári.

 

Zariadenia VCDS HEX-CAN ostávajú naďalej plne funkčné, ich HW ale už nedokáže komunikovať s niektorými jednotkami v najnovších vozidlách platformy MQB (2016+) a MLB-2 (2017+). Ak chcete mať kompletnú funkčnosť na najnovších vozidlách aj najbližších 5-10 rokov, doporučujeme zakúpenie sady VCDS HEX-V2 / HEX-NET. V ponuke máme len nelimitované verzie (bez obmedzenia na počet VIN čísel) LINK

 

Ak pôvodné zariadenie HEX-CAN už nevyužijete, môžeme Vám ponúknuť program výmeny. Pri odovzdaní funkčného VCDS HEX-CAN s vytlačenou licenciou (alebo prihlasovacími údajmi na účet) a bez neuhradených faktúr na účte Vám dodáme:

 

HEX-V2 s licenciou Standard (USB) / doplatok 324EUR

HEX-V2 s licenciou MAX (USB, vrátanie VIS a online služieb) / doplatok 348EUR

HEX-NET (USB+Wifi, vrátanie VIS a online služieb) / doplatok 636EUR

Kniha k novej sade / +12EUR

Možnosť fakturovať cez platcu DPH (cena je s DPH), v každej sade je 1 rok aktualizácií.

 

- Ak vytlačenú licenciu nemáte, pokúsime sa ju obnoviť.

- Ak máte pôvodný HEX-CAN vadný, ponúkneme Vám iné možnosti výmeny.

- Kazdé nové zariadenie má 2 roky záruku a 1 rok CZ aktualizácií.

Pre využitie programu výmeny nás kontaktujte emailom. Po potvrdení možnosti výmeny pošlete funkčné pôvodné zariadenie + licenciu + formulár s popisom, ktorú novú sadu chcete.

 

Popis nových zariadení:

HEX-V2 USB - zariadenie novej generácie predávané u nás od roku 2017. Nahrádza staršie HEX-CAN, je rýchlejšie, má vymeniteľný USB kábel a podporuje komunikáciu so všetkými riadiacimi jednotkami aj najnovších vozidiel MQB 2016+ a MLB-2 2017+.

HEX-NET USB+Wifi - zariadenie novej generácie predávané u nás od roku 2017. Nahrádza staršie HEX-CAN, je rýchlejšie, má vymeniteľný USB kábel a podporuje komunikáciu so všetkými riadiacimi jednotkami aj najnovších vozidiel MQB 2016+ a MLB-2 2017+. Oproti typu HEX-V2 má navyše Wifi pripojenie + podporu VCDS Mobile a VCDS Cloud. Tieto služby umožňujú diagnostikovať aj cez mobilný telefón/tablet (Android, iOS, Windows Phone).