Ochrana osobných údajov

Ing. Ondrej Jantolák (Lúčna 1103/24, 02801 Trstená, IČO:46440607, DIČ:1084313978, zapísaný v živnostenskom registri číslo: 560-16716 okresným súdom v Námestove) ako prevádzkovateľ servera www.autodiagnostika.jantolak.sk sa zaväzuje k dodržaniu podmienok ochrany osobných údajov podľa zákona 428/2002 o ochrane osobných údajov a podľa GDPR. Pre poskytnutie služieb na tejto internetovej stránke (nákup) je potrebné, aby ste uviedli niektoré osobné údaje.

 

Údaje, ktoré zadávate pri objednávke:

- Meno a priezvisko, úplnú adresu, telefonické a emailové spojenie. Ďalej to môžu byť doplnkové údaje ako názov firmy, IČO, DIČ, IČ DPH...

Tieto informácie sú potrebné pre realizáciu objednávky, príp. vyhotovenie daňového dokladu (faktúry) a ďalšiu komunikáciu s Vami. Všetky údaje sú dostupné len prevádzkovateľovi tejto internetovej stránky.


Používaním internetovej stránky www.autodigagnostika.jantolak.sk súhlasíte so zhromažďovaním a použitím týchto informácií. V prípade, že bude v budúcnosti Váš email použitý pre zaslanie našej ponuky, bude obsahovať aj link pre zrušenie zasielania. V prípade písomnej / emailovej požiadavky môžeme Všetky údaje o Vás / Vašich objednávkach kedykoľvek vymazať.


Ak máte otázky k ochrane osobných údajov, kontaktujte nás na info (zavinac) autodiagnostika.sk